fbpx
Logo

Paslaugos

Drenažas ir lietaus nuotekos

Artėjant lietingiems orams reikia pasirūpint individualių namų savininkams savo pieva, kitaip iš jos gali likti didžiulė bala – būtent todėl siūlome Jums savo drenažo ir lietaus nuotekų paslaugas. Mes paprastai ir kokybiškai sumontuosime Jums drenažo ir lietaus sistemą, kad Jūsų kiemas neatrodytų kaip pelkė. Turime daug patirties šioje srityje, todėl kokybė tikrai nenuvils. Priimame užsakymus visoje Lietuvoje.

Nors ir ne visada prisimenama, po žeme netrūksta vandens. Požeminiai vandenys gali būti klasifikuojami į tris rūšis – dirvožemio vanduo, gruntinis ir tarpsluoksninis vanduo. Žmonių gerbūviui didžiausią įtaką daro pirmieji du – tarpsluoksninis vanduo slūgso gilesniuose sluoksniuose ir paprastų namų bei kiemų būklei problemų nesukelia.

Dirvožemio vanduo sklypuose kaupiasi nereguliariai ir siekia iki 5 m gylį. Jo kiekis praktiškai pilnai priklauso nuo kritulių – natūralu, kad lietingu metų periodu jo padaugėja, vasarą – sumažėja. Nuo per didelio kritulių kiekio gelbsti lietaus nuvedimo sistemos, kurios, reikėtų pabrėžti, nėra tas pats kas drenažas.

Kontaktai

MB “Robverta”

Užugriovis, Užugriovio g., Vilnius

Tel.: +37060386295

El. paštas: robverta1@gmail.com

Įmonės kodas: 304692385

PVM kodas: LT100012314815