Logo

Paslaugos

Projektavimas

Inžinerinių tinklų projektavimas – tai vienas iš svarbiausių etapų tiek  vandentiekio, tiek nuotekų įrengime. Šį darbą patikėkite mums ir mūsų projektuotojams, kurie atliks viską profesionaliai ir tiksliai. Projektuojame tiek vandentiekio, tiek buitinių ir paviršinių nuotekų tinklus.

Mūsų komanda visuomet pasiūlo optimaliausius lauko vandentiekio projektinius sprendinius – labiausiai atitinkančius vartotojų poreikius ir užtikrinančius mažesnius montavimo bei eksploatavimo kaštus. Visus darbus atliekame greitai, kokybiškai ir tvarkingai.

Projektavimas

Kontaktai

MB “Robverta”

Užugriovis, Užugriovio g., Vilnius

Tel.: +37060386295

El. paštas: info@robverta.lt

Įmonės kodas: 304692385

PVM kodas: LT100012314815

Projektavimas

Projektas – gerai žinoma, tačiau ne visiems pažįstama sąvoka. Iš tiesų projektavimas apima daugybę pasiruošimo darbų ir yra būtinas etapas tiek rengiantis gyvenamąsias ar komercines patalpas statyti, tiek ir atlikti vandentiekio, nuotekų šalinimo ar kitų panašių sistemų diegimo darbus. Kitaip tariant, projektavimas – tai pradinė kiekvieno būsimo statinio ar tinklų būsena, kurioje turi būti numatyta visa darbų eiga, nuosekliai pasirengta darbams, detaliai nurodyta kas, kada ir kaip bus atliekama, kodėl ir kokios medžiagos bus naudojamos. Projektavimas yra ne tik kruopštumo, tačiau ir atsakingumo bei išskirtinių žinių reikalaujantis procesas, kurį atlikti, be abejonės, geriausiai geba profesionalai. Taigi, ką, prireikus projektavimo paslaugų, derėtų žinoti? 

Kaip jau minėta, projektavimas yra atsakingas ir labai svarbus procesas, todėl prireikus šių paslaugų vertėtų kreiptis tik į šios srities profesionalus, patyrusius specialistus. Kodėl? Atsakymas iš tiesų paprastas. Taip yra dėl to, kad pastarieji geriausiai žino, kaip ir kokius darbus reikia atlikti. Be to, jie geba ne tik paruošti reikalingus projektus, bet ir patarti, pasiūlyti ir visada padėti rasti geriausią sprendimą, kad ir kokia kebli situacija būtų. Tik pasirinkus projektavimo specialistus galima ramiai laukti galutinio rezultato ir be menkiausio nerimo tikėtis aukščiausios kokybės.

Kaip atliekamas projektavimas?

Nors projektavimo darbus atliekančių specialistų kompetencija yra nepaprastai svarbu, tačiau vis dėlto projektavimas yra bendradarbiavimas. Tarp ko? Tai bendradarbiavimas tarp užsakovo ir projektavimo paslaugų teikėjo. Kuo tiksliau bus išdėstyti pageidavimai, kuo detaliau paslaugas teikiantys profesionalai bus supažindinti su padėtimi, galimais ar jau esamais sunkumais, tuo greičiau bus paruošti projektai, tuo sklandžiau bei operatyviau vyks ir darbas. Projektavimo darbus būtų galima suskirstyti į kelis etapus. Pirmiausia – tai užsakymo pateikimas. Jo metu numatoma, kas turės būti atlikta, apskaičiuojamos ir pateikiamos numatomos projektavimo darbų kainos, jų atlikimo terminas, sudaromos sutartys, sprendžiami kiti formalūs klausimai ir panašūs dalykai. Antrasis etapas – užsakymo detalizavimas.