fbpx
Logotipas

Projektavimas

→ Drenažas ir lietaus nuotekos

→ Betranšėjis tinklų tiesimas

Buitinės nuotekos ir vandentiekisMB “Robverta” darbuotojai pasirūpins buitinių nuotekų ir vandentiekio kokybišku įrengimu Jūsų gyvenamajame, komerciniame ar pramoniniame pastate, bei jo pridavimu. Svarbu žinoti tai, kad buitinėms nuotekoms ir vandentiekio vamzdynui tinka tam tikri vamzdžiai, mes montuojame kokybiškus ir tvirtus vamzdžius, kurie atitinka visus pridavimo reikalavimus. Siūlome patikėti savo nuotekų ir vandentiekio įrengimą visoje Lietuvoje mūsų profesionalams.

Siekiant paskatinti gyventojus naudotis centralizuotais buitinių nuotekų tinklais, Vilniaus miesto savivaldybė skiria dalinį finansavimą vienbučių, dvibučių ir daugiabučių namų prijungimui prie Vilniaus miesto nuotekų tinklų.

 

Vieno namo nuotekų išvado įrengimui galima gauti negrąžinamą 1175 eurų finansavimą. Tokia suma gali būti skiriama, kai buitinių nuotekų išvado ilgis yra 15 ir daugiau metrų. Nutiesus trumpesnį buitinių nuotekų išvadą, dalinio finansavimo dydis mažinamas proporcingai tinklų ilgiui (suapvalinant iki sveiko metrų skaičiaus). Finansinės paramos vertė paskaičiuota pagal Sistela įkainius, įvertinus vieno namo pajungimo išlaidas ir vidutinį 15 metrų atstumą tarp namo išgriebimo duobės arba namo ir nuotekų šulinio prie sklypo ribos.

Taip pat:

            MONTUOJAME BIOLOGINIUS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIUS

                                                                                   MONTUOJAME VANDENTIEKIO APSKAITOS MAZGUS

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų tvarkymas yra pirmo būtinumo užduotis, kurią reikia išspręsti ir „sustyguoti“ norint gyventi namuose, kurių negalima prijungti prie centrinės nuotekų valymo sistemos. Buitinių nuotekų valymo įrenginiai yra svarbūs įrengimai ne vien tik dėl pačios funkcijos, tačiau ir dėl gyventojų sveikatos.

Aeraciniai biologiniai valymo įrenginiai yra vieni iš populiariausių ir taip pat turi aukštą nuotekų valymo koeficientą. Vis gi tokio valymo metu nėra pašalinami fosforo junginiai. Buitinių nuotekų vanduo, patenkantis į valymo įrenginį išvalomas iki tokio lygio, kad gali būti išleistas į vandens telkinius, pakeles. Montuojame visų gamintojų nuotekų valymo įrenginius, konsultuojame nemokamai.

Kontaktai

MB “Robverta”

Užugriovis, Užugriovio g., Vilnius

Tel.: +37060386295

El. paštas: info@robverta.lt

Įmonės kodas: 304692385

PVM kodas: LT100012314815